přidej se k nám!

Proč začít hrát za bořice?

Hledáte novou sportovní výzvu? Zajímá vás fotbal a rádi byste se připojili k týmu plného nadšených hráčů? Pak jste na správném místě!

Náš fotbalové tým hledá nové nadějné hráče, kteří chtějí podpořit tým a pomoci nám dosáhnout nových úspěchů. U nás se můžete těšit na skvělou atmosféru, kolektiv plný pozitivní energie a samozřejmě spoustu zábavy.

TJ Sokol Bořice je tradiční fotbalový klub s bohatou historií od roku 1924 a velkou základnou fanoušků. Naším cílem je nejen dosáhnout co nejlepších výsledků, ale také podporovat rozvoj sportu v naší oblasti a budovat silné vztahy mezi hráči a fanoušky.

Co nabízíme?

• Fotbalové tréninky
  • Účast v přátelských i soutěžních zápasech
  • Možnost se setkat s novými lidmi a navázat nová přátelství
  • Skvělou atmosféru a zábavu

Koho hledáme?

Hledáme hráče všech věkových kategorií, ale primárně mezi věkem 18-50 let, kteří mají vášeň pro fotbal a jsou ochotni pracovat na svém rozvoji. Zkušenosti nejsou podmínkou, ale určitě oceníme hráče s fotbalovým uměním a základními herními znalostmi.

Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se připojit k našemu týmu, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám poskytneme další informace a pozveme vás na trénink, abyste si mohli vyzkoušet, zda je fotbal tím pravým sportem pro vás.

Těšíme se na tebe!

Přihlašovací formulář